узнать больше гороскоп на 2018 любовный рыбы гороскоп о любви рака гороскоп дева мужчина на неделю любовный гороскоп совместимости крысы со змеей смотрите подробнее мужчина обезьяна женщина бык гороскоп совместимости посмотреть больше смешной гороскоп совместимости лев любовный гороскоп на завтра дева мужчина любовный гороскоп близнецы на 2018 год мужчина совместимость крысы гороскоп восточный гороскоп гороскоп совместимость узнать больше гороскоп на сегодня на весы любовный гороскоп сексуальный телец мужчина женщина рыба гороскоп совместимости скорпион мужчина и рыбы женщина гороскоп на следующую неделю любовный для рыб гороскоп совместимость стрельца с другими знаками зодиака

Послуги садівника

Все цінне зростає в саду серця

Давайте знайомитися
Screen image


Про мене: Олексій СОРОКА

Я працюю з рослинами більше 15 років. За цей час я досяг значного досвіду у догляді за рослинами: маю профільну освіту в декількох ВНЗ, працював в Національному Ботанічному Саду ім. М.М. Гришка, в якому займався науковою діяльністю. Також працював садівником у багатьох приватних будинках, в офісах компаній і державних установах, доглядав як за вуличними, так і за кімнатними рослинами.

Можу сказати відверто, що за період моєї роботи я з особливою любов'ю і турботою відносився до усіх рослин, вкладав душу у догляді за рослинами.

МОЯ КОМАНДА


З отриманням досвіду, я сформував колектив справжніх професіоналів. Кожен має спеціальну освіту, практичний досвід, навички по догляду за рослинами різних видів.

Ми пропонуємо Вам професійні послуги по догляду за рослинами помірної, субтропічною і тропічною природних зон поширення рослин, які культивуються в Києві і Київській області.

Разові послуги по догляду за рослинами

Комплексне обслуговування рослин

Консультаційне обслуговування

Експрес реабілітація

Батьківський нагляд

Невідкладна допомога

Ми пропонуємо

Наша команда надасть консультації, повний спектр послуг по догляду, висадці, формуванні, боротьбі з шкідниками і хворобами рослин; підготовці як до зимового періоду спокою, так і до пробудження рослин весною. Ми направимо сад в правильне русло вегетації, та переможемо засушливе літо! Ми реабілітуємо, омолодимо, виведемо із стресу, впораємося з результатами не професійного догляду!

ВАРТІСТЬ ОБСЛУГОВУВАННЯ


Прайс-лист на послуги по догляду за рослинами

Разова консультація

з виїздом на ділянку – від 800 грн.

Вартість комплексного обслуговування

для вуличних рослин з виїздом на ділянку нашої команди садівників:

Замовте послуги САДІВНИКА

Не важливо, що саме ти робиш, важливо, щоб все, до чого ти торкаєшся, міняло форму, ставало не таким, як раніше, щоб у ньому залишалася частка тебе самого.


У цьому різниця між людиною, яка просто косить траву на лугу, і справжнім Садівником. Перший пройде, і його як не бувало, але садівник житиме не одно покоління.

Замовити

Вартість комплексного обслуговування

для кімнатних рослин з виїздом у ваш будинок або офіс:

Кожен сад потребує догляду, а це займає велику кількість сил і часу, професійних знань і навичок.

Догляд за вашим садом необхідно починати негайно після закінчення ландшафтних робіт, треба вибрати якісний посадковий матеріал і спрогнозувати інтродукційні моменти приживлюваності екзотичних рослин, для цього треба звернутися до професіоналів, які підкажуть і розпишуть схему систематичного догляду за рослинами, у вашому будинку або офісі.


Наші контакти
ГРАФІК РОБОТИ

06:00 - 21:00

МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ

Київ, вул. Тимірязєвська

ДЗВОНІТЬ

+38 (096) 922-53-22


ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ